تبلیغات چیست؟ تبلیغات وسیله ارتباطی با کاربران یک محصول یا خدمات است.

همانطور که انجمن تبلیغات بریتانیا یا انگلستان تعریف کرده است، تبلیغات پیامهایی هستند که توسط کسانی که آنها را ارسال می کنند ، پرداخت می شوند و هدف آنها اطلاع رسانی یا تأثیرگذاری بر افرادی است که آنها را دریافت می کنند.

شاید براتون تا الان این سوال به وجود آمده باشه که واقعا تبلیغات چیست، تبلیغات همیشه وجود دارد، اگرچه ممکن است مردم از آن آگاه نباشند. در دنیای امروز، تبلیغات از هر رسانه ممکن برای رساندن پیام خود استفاده می کند. این کار را از طریق تلویزیون، چاپ(روزنامه ها، مجلات و غیره) ، رادیو، مطبوعات، اینترنت، فروش مستقیم، احتکار، پست، مسابقات، حمایت ها، پوسترها، لباس ها، رویدادها، رنگها، صداها، تصاویر بصری و حتی افراد (تأییدیه ها) انجام می دهد.

صنعت تبلیغات متشکل از شرکت هایی است که تبلیغات می کنند، آژانس هایی که تبلیغات را ایجاد می کنند (مثل الیزه)، رسانه هایی که تبلیغات را حمل می کنند و گروهی از افراد مانند ویراستاران نسخه، تجسم، مدیران برند، محققان، سران خلاق و طراحان که آن را در آخرین مایل پیش می برند. مشتری یا گیرنده شرکتی که نیاز به تبلیغات خود و یا محصولات خود دارد، یک آژانس تبلیغاتی استخدام می کند. این شرکت به آژانس در مورد نام تجاری، تصاویر آن، ایده آل ها و ارزش های پشت آن، بخش های هدف و غیره اطلاع می دهد. آژانس ها ایده ها و مفاهیم را برای ایجاد تصاویر، متن، طرح بندی و موضوعات برای ارتباط با کاربر تبدیل می کنند. طبق رزروهای انجام شده توسط واحد خرید رسانه آژانس، پس از تأیید مشتری، تبلیغات روی آنتن می رود( یا به قول خودمون چاپ میشه!) .

الیزه یکی از این آژانس های تبلیغاتی هست که به شما کمک میکند بدون نیاز به استخدام کلی نیروی متخصص و تمام بخش های تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و در زمینه های دیگه به پیشرفت کسب و کارتون کمک کنید.

ما اینجاییم تا شما و برند شما معروف شوید.

با الیزه، هیچ وقت تو کسب و کارتون لیز نخورید.

منبع: The Economic Times

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست